

Neuvěřitelné vedro (32C) v kombinaci s brutal uphills otestovalo mentální připravenost opavských OB závodníků na dlouhé trati. Odpolední sportovní vyžití na luhačovické přehradě zregenerovalo naše těla a v nedělní copypaste podmínkách jsme vyrazili za Middle dobrodružstvím.
Sobotní závody v Hradci nad Moravicí s centrem v jezdeckém areálu přinesly nejedno překvapení. V lese chybělo pár kontrol, další pak byly na jiných místech, než měly být, a tak jsou výsledky v některých kategoriích poněkud neodpovídající realitě. Nicméně jinak to byl vydařený den. Cesta vlakem byla super, na shromaždišti jsme stihli před startem i schovku a nácvik stavění a bourání stanu :-) a po závodě se děcka vyřádily na hřišti. Velká gratulace Bětce, která běžela poprvé sama D10S a hned z toho bylo 1. místo! Díky všem za hezký den :-) Jo a za fotky na „šišato“ se omlouvám, nejde mi to otočit, příště budu fotit na šířku.
O
víkendu proběhlo MČR na střední trati, které uspořádal oddíl OK Lokomotiva Plzeň. Závod se konal v náročném kamenitém terénu nedaleko obce Mířkov. Do nedělního finále A se sice jako jediný probojoval Štěpán, tam se mu ale bohužel nedařilo podle představ a nakonec z toho bylo 22. místo.
O víkendu ve Zlíně se naši žáci zúčastnili Festivalu žactva ve Zlíně za MSK. Více info zde.

V neděli se běžela v Jablunkovském mezihoří střední trať. Stránka závodu zde.