TSM

Vedoucí

Hadač Filip - f.hadac@gmail.com

Zástupce

Hadač Miroslav - hadac@nord-service.cz

Provozujeme Tréninkové středisko mládeže v OB pro region Opava (TSM Opava). S cílem využít bohatých zkušeností našich členů ve spolupráci se členy sousedních opavských oddílů pro přípravu mladých závodníků kat. DH16+.
Vedoucí: Filip Hadač, zástupce: Mirek Hadač, asistenti: Marián Dávidík


Tréninky (9.8. - 15.8.):

  • Úterý (Klubovna 17:00)
  • Čtvrtek (Klubovna 17:00)

Nadcházející soustředění:

  • Letní soustředění ve skalách (14.8. - 22.8.) - odkaz

Tréninkový plán:

  • Cyklus 11
    • Týden 1 (9.8. - 15.8.) - odkaz (aktuální)
  • Cyklus 10
    • Týden 4 (2.8. - 8.8.) - odkaz
    • Týden 3 (26.7. - 1.8.) - odkaz
    • Týden 2 (19.7. - 25.7.) - odkaz
  • Cyklus 9
    • Týden 2 (21.6. - 27.6.) - odkaz
    • Týden 1 (14.6. - 20.6.) - odkaz
  • Cyklus 8
    • Týden 4 (7.6. - 13.6.) - odkaz
    • Týden 3 (31.5. - 6.6.) - odkaz
    • Týden 2 (24.5. - 30.5.) - odkaz
    • Týden 1 (17.5. - 23.5.) - odkaz
  • Cyklus 7
    • Týden 4 (10.5. - 16.5.) - odkaz
    • Týden 3 (3.5. - 9.5.) - odkaz
    • Týden 2 (26.4. - 2.5.) - odkaz
    • Týden 1 (19.4. - 25.4.) - odkaz
  • Cyklus 6
    • Týden 4 (12.4. - 18.4.) - odkaz
    • Týden 3 (5.4. - 11.4.) - odkaz
    • Týden 2 (29.3. - 4.4.) - odkaz
    • Týden 1 (22.3. - 28.3.) - odkaz
  • Cyklus 5
    • Týděn 4 (15.3. - 21.3.) - odkaz
    • Týden 3 (8.3. - 14.3.) - odkaz
    • Týden 2 (1.3. - 7.3.) - odkaz
    • Týden 1 (22.2. - 28.2.) - odkaz
  • Cyklus 4
    • Týden 4 (15.2. - 21.2.) - odkaz
    • Týden 3 (8.2. - 14.2.) - odkaz
    • Týden 2 (1.2. - 7.2.) - odkaz
    • Týden 1 (25.1. - 31.1.) - odkaz
  • Cyklus 3
    • Týden 4 (18.1. - 24.1.) - odkaz
    • Týden 3 (11.1. - 17.1.) - odkaz
    • Týden 2 (4.1. - 10.1.) - odkaz
    • Týden 1 (28.12. - 3.1.) - odkaz
  • Cyklus 2
    • Týden 4 (21.12. - 27.12.) - odkaz
    • Týden 3 (14.12. - 20.12.) - odkaz
    • Týden 2 (7.12. - 13.12.) - odkaz
    • Týden 1 (30.11. - 6.12.) - odkaz
  • Cyklus 1
    • Týden 4 (23.11. - 29.11.) - odkaz
    • Týden 3 (16.11. - 22.11.) - odkaz
    • Týden 2 (9.11. - 15.11.) - odkaz
    • Týden 1 (2.11. - 8.11.) - odkaz

Tréninkový deník ke stažení - odkaz

Seznam závodníků

Reg Příjmení a jméno
AOP0600 Borunský Matěj
AOP0552 Cetlová Magdaléna
AOP0302 Čech Vít
AOP9850 Fukalová Hana
AOP0652 Gallo Natálie
AOP0651 Holasová Barbora
AOP0503 Klapetek Václav
AOP0452 Klechová Karolína
AOP0504 Klösel Samuel
AOP0201 Kostka Jiří
AOP0453 Kovalčíková Anna
AOP0251 Krčková Helena
AOP9701 Mielec Jaromír
AOP0351 Pachmannová Bára
AOP0551 Pachmannová Katka
AOP0757 Rychlá Karolína
AOP9501 Sklenář Martin
AOP0301 Valík Adam
AOP0001 Valík Tomáš
Počet záznamů: 19