LODM České Budějovice 23.6.-28.6.2024

Kostková Jana     24.06.2024

Čtvrtek - dnes se běžely sprintové štafety přímo na výstavišti v Č.Budějovicích ve složení D14-12-14 a H14-12-14. Amélie běžela třetí úsek velmi hezky, holky se pohybovaly na 5-7 místě,  bohužel Eva na druhém úseku narazila jinou kontrolu a tak byla štafeta disk. Ondra běžel druhý úsek, také štafetu v umístění vylepšil, ale nakonec štafeta doběhla až na12.místě. Dnes nás již čeká jen večerní vyhlášení a slavnostní zakončení LODM, a zítra ráno vyrážíme domů. Výsledky štafet.

Středa - dnes si užíváme volný den a fandíme jiným sportům.

Úterý - dnešní krátká trať byla pro Ondru a Amélii jedna z těžších, a chyby jim nedovolili lepší umístění. Ondra 11.místo a Amélie 20.místo. V kategorii D12 za MSK vyběhla bronz Eva Létalová. Výsledky krátké.

Pondělí - Ondra veze ze sprintu na LODM bronz. Amélie doběhla na 18.místě. Gratulujeme. Výsledky sprintu.

V neděli odjíždí na LODM do Českých Budějovic reprezentovat MSK v orientačním běhu také 2 závodníci z AOP - Amélie Šamárková a Ondra Podmol. Více informací, včetně online výsledků najdete zde.