6. OŽ Dolní Lhota

Kašparová Šárka     07.10.2023

Fotky od Milana Janči.
Průběžné výsledky podzimního OŽ.

V sobotu 7.10. proběhl za příjemného slunečního počasí další závod oblastního žebříčku, jehož pořadatelem byl oddíl MOV. Závod se uskutečnil mezi Dolní Lhotou a Krásným Polem v nově zmapovaném prostoru, který byl pro mnohé závodníky  příjemným překvapením. Prostor závodu byl velice dobře průběžný a prověřil závodníky jak po fyzické,  tak po mapové stránce a většina závodníků ( zejména v dětských kategoriích) se v něm cítila silná, což bylo vidět na stupních vítězů a je patrné i z výsledkové listiny. Všem medailistům gratulujeme  a těm ostatním přejeme hodně úspěchů v příštích závodech.

P  Beranová Lenka  16. místo

6. závod podzimního krajského žebříčku MSKS.  Závod pořádá oddíl MOV v Dolní Lhotě u Ostravy.
Na závody se jede AUTOBUSEM !!!!!!!
Odjezd: 9.00 hodin od OC Silesia, Těšínská ul., Opava
Centrum závodů: Hospůdka Mokřinka, Podjárky 81, Dolní Lhota, 747 66, https://en.mapy.cz/s/bonelebage>, vzdálenost 20km.
Odjezd zpět předběžně ve 14.00 hodin. V Opavě u autobusu při odjezdu bude kontaktní osobou Magda.