Český pohár sprint a 2x štafety

Hadač Miroslav     24.09.2023

23.-24.9. jsme v Brně absolvovali 3 špičkové závody. Český pohár ve sprintu a dva závody Českého poháru štafet. Základní družstvo doplnily holky D14, které se vydaly získávat cenné zkušenosti (naši žáci: Ondra a Štěpán startovali ve štafetách výběru  MSK). Cestovali jsme 2 osmimístnými auty, v Brně nás doplnili naši studenti, kteří zde studují.
Ve sprintu byla Barča H. v D18 na 5. místě (další výsledky viz níže). Mapy.
Štafety pak byly pod cílem získat body pro postup na MČR štafet, a dařilo se nám: D18 ... 5. místo (Barča, Majda, Kája R.), body získali i H18, H21, D21. Hezky běžel Ondra a Štěpán ve štafetách MSK. Holky v D14 statečně bojovaly se stmíváním.  Výsledky sobotních štafet. GPS H21 (naše štafeta běžela s gps).
Nedělní štafety byly o něco náročnějši, zároveň se běželo oblastní mistrovství, ze kterého si postup na MČR vybojovali: H18 (Viktor, Sam, Vašek) a D21 (Kája K., Jana K., Šárka H.). Dále postoupila štafeta H21. Průběžné výsledky ČPŠ, České ligy klubů. Holky D14 zaznamenaly výrazné zlepšení a adaptaci na nové prostředí. Výsledky. GPS (H21)