Oblastní žebříček

Krasnokutská Magda     23.09.2023

V sobotu ráno směřovala skupina mladších běžců oddílu na oblastní žebříček do Zdislavic, kde se setkaly 3 oblasti, aby si každý mohl v Hoštickém lese zazávodit. Tratě byly skvěle připravené,žactvo mělo možnost využívat zkracování lesem nebo ti méně zdatní se mohli jistit pestrou sítí cest. Terén byl dobře průběžný, ale ne úplně snadný - mnohá údolí, rýhy, jámy,... Klasika jak má být !! Všichni zdatně bojovali, přestože jsme si žádné medaile nepřivezli, tak jsme získali aspoň zkušenosti :) :). Také máme mnoho společných zážitků z príma prožité soboty.