ŽB Morava, Palkovice

Čech Tomáš     19.06.2017

O víkendu se uskutečnil 6. a 7. závod žebříčku B Morava, společně s oblastním MSK žebříčkem. Centrem závodu bylo rekreační středisko Palkovické Hůrky, pořádající oddíl MOV. Sobotní klasiky i nedělní krátké tratě se zúčastnilo padesát závodníků našeho oddílu, kteří vybojovali celkem 31 medailových umístění, z toho 11x první místo.


Sobotní klasiku poznamenalo chladné, deštivé počasí a bláto, v mnoha kategoriích si závodníci pobyli v lese déle, než jsou zvyklí. V neděli bylo o poznání přívětivěji a všichni odevzdali v závodě zbytky svých sil. Výsledky sobotaVýsledky neděleGPS záznamy vybraných závodníků

          

Výsledky sobota

D10C  Kovalčíková Alena  1. místo 
D10C  Cetlová Karolína  4. místo 
D10C  Salichová Ivana  6. místo 
D10N  Pachmannová Iva  3. místo 
D10N  Borunská Alžběta  6. místo 
D12C  Fojtíková Aneta  DISK 
D12C  Holasová Barbora  10. místo 
D12C  Pachmannová Katka  8. místo 
D12C  Cetlová Magdaléna  9. místo 
D14B  Klechová Karolína  14. místo 
D14B  Kovalčíková Anna  19. místo 
D16C  Krčková Helena  2. místo 
D20B  Fukalová Hana  1. místo 
D21C  Kašparová Šárka  3. místo 
D35B  Holasová Šarka  DISK 
D35B  Kovalčíková Eva  3. místo 
D35C  Pachmannová Hana  6. místo 
D35C  Salichová Gabriela  8. místo 
D35C  Krčková Lenka  9. místo 
D45B  Sedlářová Pavla  1. místo 
D45B  Kostková Jana  3. místo 
D50B  Glabazňová Jana  6. místo 
D60B  Řezníková Renáta  3. místo 
H10C  Holas Štěpán  10. místo 
H10C  Kovalčík Petr  3. místo 
H12C  Krček Jan  DISK 
H12C  Borunský Matěj  DISK 
H12C  Salich Jonáš  7. místo 
H14B  Valík Adam  2. místo 
H14B  Čech Vít  3. místo 
H21B  Holas Tomáš  DISK 
H21B  Kovalčík Tomáš  10. místo 
H21B  Hadač Filip  2. místo 
H21B  Mielec Jaromír  9. místo 
H21C  Stoszek Jakub  4. místo 
H40B  Krček Martin  12. místo 
H40B  Valík Luděk  4. místo 
H40B  Borunský Tomáš  5. místo 
H40B  Čech Tomáš  6. místo 
H50B  Hadač Miroslav  1. místo 
H50B  Tesař Jiří  5. místo 
H50B  Peřinka Jan  6. místo 
H50B  Cetl Vladimír  7. místo 
H50B  Sklenář Miroslav  8. místo 
H75B  Sedlář Vladimír  2. místo 
HDR  Tesařová Lucie  28. místo 
P  Svobodová Radka  1. místo 
P  Cetlová Helena  37. místo 
P  Salich Radomír  8. místo 

 

Výsledky neděle

D10C  Kovalčíková Alena  2. místo 
D10C  Cetlová Karolína  4. místo 
D10C  Pachmannová Iva  6. místo 
D10N  Borunská Alžběta  7. místo 
D12C  Cetlová Magdaléna  11. místo 
D12C  Pachmannová Katka  2. místo 
D12C  Holasová Barbora  3. místo 
D14B  Klechová Karolína  15. místo 
D14B  Kovalčíková Anna  17. místo 
D16C  Krčková Helena  2. místo 
D20B  Fukalová Hana  1. místo 
D21B  Kašparová Šárka  7. místo 
D35B  Holasová Šarka  3. místo 
D35B  Kovalčíková Eva  4. místo 
D35C  Pachmannová Hana  1. místo 
D35C  Krčková Lenka  7. místo 
D35C  Salichová Gabriela  8. místo 
D45B  Sedlářová Pavla  1. místo 
D45B  Kostková Jana  5. místo 
D50B  Glabazňová Jana  10. místo 
D50B  Hadačová Gabriela  14. místo 
D60B  Řezníková Renáta  3. místo 
H10C  Kovalčík Petr  5. místo 
H10C  Holas Štěpán  7. místo 
H12C  Salich Jonáš  19. místo 
H12C  Krček Jan  5. místo 
H12C  Borunský Matěj  6. místo 
H14B  Valík Adam  1. místo 
H14B  Čech Vít  5. místo 
H21B  Holas Tomáš  13. místo 
H21B  Hadač Filip  6. místo 
H21B  Mielec Jaromír  7. místo 
H40B  Kovalčík Tomáš  1. místo 
H40B  Krček Martin  13. místo 
H40B  Valík Luděk  2. místo 
H40B  Čech Tomáš  3. místo 
H40B  Borunský Tomáš  6. místo 
H40B  Peřinka Jan  7. místo 
H50B  Hadač Miroslav  1. místo 
H50B  Cetl Vladimír  11. místo 
H50B  Sklenář Miroslav  4. místo 
H60B  Kostka Evžen  3. místo 
H75B  Sedlář Vladimír  3. místo 
P  Salich Radomír  12. místo 

Komentáře

Napsat komentář: