Žebříček B-Morava, Karlovice

Peřinka Jan     05.06.2017

Za slunečného počasí jsme 3. a 4.6. absolvovali 2 závody ŽB Morava v nedalekých Karlovicích. Přes pro běh nepříjemný zdevastovaný terén po intenzívní těžbě dřeva jsme zaznamenali vysokou účast a povětšinou dobré výkony ve všech věkových kategoriích.


Výsledky sobota

D10C  Kovalčíková Alena  4. místo 
D10C  Pachmannová Iva  5. místo 
D12C  Pachmannová Katka  14. místo 
D12C  Holasová Barbora  21. místo 
D12C  Gallo Natálie  7. místo 
D14B  Kovalčíková Anna  12. místo 
D14B  Klechová Karolína  13. místo 
D14C  Pachmannová Bára  1. místo 
D35B  Gallo Martina  1. místo 
D35B  Holasová Šarka  11. místo 
D35B  Kovalčíková Eva  12. místo 
D35C  Pachmannová Hana  3. místo 
D45B  Sedlářová Pavla  2. místo 
D45C  Pavelková Michaela  11. místo 
D50B  Glabazňová Jana  4. místo 
D60B  Řezníková Renáta  2. místo 
H10C  Holas Štěpán  8. místo 
H10C  Gallo Ondřej  9. místo 
H14B  Valík Adam  4. místo 
H14B  Čech Vít  5. místo 
H21B  Holas Tomáš  6. místo 
H21C  Peterek Vít  7. místo 
H40B  Kovalčík Tomáš  1. místo 
H40B  Čech Tomáš  3. místo 
H50B  Hadač Miroslav  1. místo 
H50B  Peřinka Jan  10. místo 
H50B  Tesař Jiří  4. místo 
H50B  Schuster Martin  5. místo 
H55C  Pavelek Luděk  13. místo 
HDR  Holušová Veronika  31. místo 
HDR  Tesařová Lucie  32. místo 
P  Valíková Petra  2. místo 

 

Výsledky neděle

D10C  Kovalčíková Alena  2. místo 
D10C  Cetlová Karolína  5. místo 
D10C  Pachmannová Iva  6. místo 
D12C  Cetlová Magdaléna  15. místo 
D12C  Pachmannová Katka  8. místo 
D12C  Holasová Barbora  9. místo 
D14B  Kovalčíková Anna  19. místo 
D14B  Klechová Karolína  9. místo 
D14C  Pachmannová Bára  1. místo 
D35B  Kovalčíková Eva  5. místo 
D35B  Holasová Šarka  8. místo 
D35C  Pachmannová Hana  1. místo 
D40B  Valíková Petra  3. místo 
D45B  Sedlářová Pavla  1. místo 
D50B  Hadačová Gabriela  13. místo 
D50B  Glabazňová Jana  5. místo 
D60B  Řezníková Renáta  2. místo 
H10C  Cetl Jan  10. místo 
H10C  Holas Štěpán  5. místo 
H10C  Kovalčík Petr  6. místo 
H14B  Valík Adam  1. místo 
H14B  Čech Vít  6. místo 
H21B  Holas Tomáš  5. místo 
H21C  Peterek Vít  4. místo 
H40B  Kovalčík Tomáš  1. místo 
H40B  Čech Tomáš  3. místo 
H40B  Schuster Martin  6. místo 
H40B  Peřinka Jan  8. místo 
H50B  Hadač Miroslav  1. místo 
H50B  Cetl Vladimír  10. místo 
H50B  Tesař Jiří  4. místo 
H60B  Kostka Evžen  9. místo 
HDR  Tesařová Lucie  29. místo 
P  Peterkova Petra  DISK 
P  Cetlová Helena  24. místo 

Komentáře

Napsat komentář: