Soustředění Španělsko

Hadač Miroslav     26.11.2019

Fotky od Barči

Středa dopoledne: 
ráno výklus 3500m. Krátká trať na mapě 1:5000. Zcela otevřený terén bez porostu, duny, kamení, kupy, údolíčka, prohlubně. Běželo se na SI. Tratě A, B, C. Výsledky s mezičasy.
Středaodpoledne: sprint ve sportovním areálu Alicante. Schody, skluzavky, zdi, .... Start a cíl na SI, ostatní lampiony. Všichni stejná trať. Výsledky.
Středa večer: Thierryho nočák. SI. Výsledky s mezičasy.Úterý dopole:
ráno výklus 3500m. Klasická trať Cehegín. Členitý terén. Mapa 1:1000. Každý běžel co zvládl (max. 90 min.)
Úterý odpoledne: sprint Cehegín (s minivýletem). Velmi kopcovitý sprint, vše historické centrum. Start a cíl byl na SI, kontroly lampiony na dotek. Všichni běželi stejnou trať (2100m vzdušně, převýšení 180 m). Výsledky.
Úterý večer: bazén, přednáška, rozbor klasiky a sprintu, příprava na další den.Pondělí dopoledne:
ráno výklus 3500m. Klasická trať u Santa Poly. Otevřený terén s kamenitým tvrdým podkladem. Tratě 5-10 km. Rozneseny fáborky.
Pondělí odpoledne: krátká trať. Písečné duny přímo v Guardamaru. Siac. Tratě A, B, C. Výsledky s mezičasy.
Pondělí večer: oslava narozenin. Obsáhlá vodní regenerace. Přednáška s vyhodnocením dnešních tréninků, příprava na zítřek, sprint.Neděle dopoledne:
ráno výklus 3500m. Okruhy v písečných dunách. 6 okruhů po ca 1000m. Běželo se na SI (Siac).Výsledky s mezičasy.
Neděle odpoledne: technický trénink v mírně svažitém terénu s písečnými dunami a neprůchodnými hustníky u pláže.
Neděle večer: večeře v čínské restauraci. Přednáška s vyhodnocením dnešních tréninků a příprava na zítřek.Fotky od Barči

Sobota dopoledne: ráno výklus 3500m. Krátká trať v hlíněném nepříjemně členitém, kopcovitém a otevřeném terénu nedaleko Murcie. Běželo se na značení, které nám připravil (resp. nepřipravil Sun-O).
Sobota odpoledne: lesní sprint na mapě 1:5000. Závodní tempo. Rozdělení do dvojic podle velikosti (nejmenší s největším), součet časů pak určoval pořadí. Poslední stahuje NOB a připravuje dezert pro prvního. Výsledky viz obrázek. Přednáška, úvod, rozbor.
Sobota večer: noční (3400 a 2400 km). Mapa 1:5000, reflexy, SI. Písečné duny, hustníčky. Výsledky. Rehabilitace ve termálu.


Pátek: cestu jsme zvládli bez problémů. První rozběhání v dunách. Nováčci do noci.


 

 

Soustředění 6.-13.12. se blíží. Budeme běhat na aktuálních a nových mapách zakoupených od Sun-O. Ubytování budeme v krásných chatkách v campu Marjal (Guardamar). Čeká nás spousta kvalitních mapových tréninků (viz program). Jako trenéři a asistenti s námi letos jedou Denisa Kosová a Vojtěch Král.