Jarní pohár - Hradec Králové

Valík Luděk     25.03.2019

Výprava našeho oddílu, především nadějného dorostu s doprovodem, vyrazila do Hradce Králové na první závod štafet a nominační závod dorostu na CEYOC. Po dlouhé zimě byly závody hojně obsazeny nadrženými orientačními běžci

V sobotních štafetách jsme postavili štafetu D18 (Bára, Karolína a Anička) - obsadila 23. místo ze 41 klasifikovaných, štafetu H18 (Vítek, Adam a Jirka) - obsadila pěkné 11. místo z 43 klasifikovaných a štafetu H21 (Filip, Jarda a Juraj) - obsadila 33. místo ze 46 klasifikovaných.

fotky

V neděli byl tradičně jarní pohár v kategorii D21C a H21C nominačním závodem na CEYOC. V hojně obsazených a konkurencí nabitých kategoriích obsadili holky - Bára, Anička a Karolína - 74 až 90. místo ze 131 klasifikovaných a kluci Jirka, Adam a Vítek - 15. až 28. místo ze 175 kvalifikovaných. Velkou dávku houževnatosti a odhodlání prokázal Vítek Čech, který doběhl závod,  přestože si během trati po pádu zlomil ruku !