15. závod OLM

Hadač Miroslav     26.09.2018

Výsledky v Orisu, Žebříček.
Dalo by se říci, že dnes byl den D. Závod přímo z klubovny provázely od počátku potíže. Drobnosti jako mapa na poslední chvíli pominu. Málokdo registroval, že mapa je v klíči ISSOM, takže všichni co proběhli přes nejtmavší zelenou by měli být DISK (téměř všichni). Pole .... jejda, kde kdo přes něj běžel ..... vzhledem k tomu, že v pokynech nic nebylo, byl by přeběh asi uhádatelný. A ještě jedna kontrola postavena kousek vedle (ale logicky daleko) pro část startovního pole. A na závěr ještě MH omylem na mobilu zmáčkl místo "uložit" tlačítko "načíst" a byly v čudu i všechny výsledky. No, každý den hold není posvícení :). Pošlete fotky lístečků a ve čtvrtek na trénink přineste čipy, vyčteme to znova a sestavíme nové výsledky. Tratě hezké, jen si každý byl moc jistý, že v lese, kde běhá 2x týdně úseky se nedá udělat chyba.

Proběhne ve středu 26.9. na nové mapě (Jiří Sýkora ... Sádrovna - lesík - sady, 1:5000). Zkrácená trať. Staví Tomáš Holas. Centrum v areálu klubovny Orientační Běh Opava (parkování na parkovišti před klubovnou). Start 16:00, poslední v 16:30. Hlaste se v IS OBO (AOP), Orisu (mimo AOP), mailem (ostatní). Přihlášky do 25.9.